Mezuniyet partisinde Külkedisi şıklığı

Mezuniyet partisinde Külkedisi şıklığı

by -
0 367

Tüm yıl heyecanla beklediğin mezuniyet partisi için geri sayım başladı. Ama ciddi bir sorun var; senin hala o gece giyebileceğin bir elbisen yok! Ya da var, ancak senin içine hiç mi hiç sinmedi. O halde Külkedisi misali ortalıkta dolaşmaktan vazgeç artık Hep17 Kızı! Sana önerim, doğruca Oleg Cassini’ye uğraman;) Çünkü Oleg Cassini’de her vücut tipine ve her zevke uygun bir abiye kıyafet var.

Mezuniyet elbiseleri arasında seçim yaparken oldukça zorlanacağın Oleg Cassini, Fransız doğumlu İtalyan bir marka. Modanın kalbi Fransa ve İtalya ülkeleri sakın seni korkutmasın, çünkü Oleg Cassini’de hemen her bütçeye uygun abiye kıyafet var.

mezuniyet-elbisesi-oleg-cassini-3
Bu yılın modası büyük çiçekli desenler, tül, şifon ya da dantellerle bezeli elbiseler arasında kararsız kalacağın kesin;) Mezuniyet partinde ister floral esintiye kapıl, ister siyah ve toprak tonlarının asaleti ile süslen.

Oleg Cassini zarafeti ile mezuniyet partisine katılmak için markanın 8 mağazasından birine uğrayabileceğin gibi www.olegcassini.com.tr’den de alışverişini yapabilirsin.

YORUM

Cevap yaz


altı × = 6