Bütçe dostu cilt maskesi: Kore ürünleri

Bütçe dostu cilt maskesi: Kore ürünleri

by -
0 506

Son dönemde sürekli karşılaştığım Kore menşeli yüz maskelerini ne kadar çok sevdiğimden, cildime ne kadar iyi geldiğinden bahsetmiştim Hep17 Kızı. İşte bu Kore ürünleri içinde favorilerime bir yenisi daha eklendi…

Favori ürünümden ve cildimde bıraktığı etkiden bahsetmeden önce, Kore maskeleri neden iyi, nasıl bu kadar başarılı oluyor? onlardan bahsedelim istersen?

kore-guzellik

 

Senin de bildiğin gibi pek çok Koreli kusursuz ciltleri ile adından söz ettiriyor. Bunun ilk sebebi aslında ülkecek cilt bakımı konusunda oldukça bilinçli olmaları ve zamanlarının ciddi bir bölümünü cilt bakımına ayırmaları.

Cildi nemlendirmenin çok önemli olduğunu söyleyen Koreliler, güne bir bardak su ile başlamayı asla ihmal etmiyor.

Koreliler, düzenli temizleme, nemlendirme ve tonik kullanmanın önemli olduğunu söylerken, yüz kremleri ve yüz maskelerini de kesinlikle ihmal etmiyorlar.

Cilt bakımı rutinlerinde tek kullanımlık maskeleri ihmal etmeyen Koreliler,  haftada iki kere bir adet temizleme, bir adet de bakım maskesi uyguluyor.

Yani anlayacağın, güzellik rutininde yüz maskelerini baş köşede tutman gerekiyor Hep17 kızı. Peki hangi cilt maskesini kullanmalı, fiyatları nedir, faydası nasıldır? dersen yanıtı için seni şöyle alalım…

Bütçe dostu kore maskesi nedir, faydası nelerdir↵

BENZER YAZILAR

0 81

0 664

0 239

0 730

YORUM

Cevap yaz


6 × altı =